HunterTeam
Hoşgeldiniz ...

Sitemizdeki konular üyeler tarafından görülmektedir. Üye olmak için aşşağıdaki "Kayıt Ol" butonuna basınız. [url = http://hunterteam.2forum.biz/profile.forum?mode=sendpassword] Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya tıklayınız. [/ URL]

HunterTeam Araç Çubuğu
HunterTeam
Hoşgeldiniz ...

Sitemizdeki konular üyeler tarafından görülmektedir. Üye olmak için aşşağıdaki "Kayıt Ol" butonuna basınız. [url = http://hunterteam.2forum.biz/profile.forum?mode=sendpassword] Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya tıklayınız. [/ URL]

HunterTeam Araç Çubuğu
HunterTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HunterTeam

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : 01.01.70
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaHunteRTeaMAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
HTMT2 - Server Durumu [OTOMATiK]
Oyun & Üyelik:
Oyuna Giris:
Karakter:
Haritalar:

YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak?

2 posters
YazarMesaj
[HT]Pesimist
Hunter Team
Hunter Team
[HT]Pesimist

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Lakap : -.-

YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak? Empty
MesajKonu: YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak?   YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak? Icon_minitime08.07.09 21:25

FORUM BAŞKANI YANİ KANKAM BİZE BİRAZ İMZAMIZI MESAJIMIZA NASIL ALCAZ YADA İMZAMIZA EKLEDİĞİMİZ RESİMLERİ NASIL GÖREBİLİRİZ BUNLARLA İLGİLİ BİLGİ VERİRMİSİN BİZE ACABA?
[HT]KingHunter3
Hunter Team
Hunter Team
[HT]KingHunter3

Erkek Mesaj Sayısı : 261
Lakap : King

MesajKonu: Geri: YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak?   YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak? Icon_minitime09.07.09 10:14

*Pesimist* demiş ki:
FORUM BAŞKANI YANİ KANKAM BİZE BİRAZ İMZAMIZI MESAJIMIZA NASIL ALCAZ YADA İMZAMIZA EKLEDİĞİMİZ RESİMLERİ NASIL GÖREBİLİRİZ BUNLARLA İLGİLİ BİLGİ VERİRMİSİN BİZE ACABA?

evet bu konu hakkında bilgim var şimdi profile giriyruz oradan seçenekler diyoruz oradaki:

Her zaman imzamı ekle : Evet Hayır

seçeneği var orası standart bir şekilde Hayır seçili olur bunu evet yaparak düzeltin sonra imzanızı düzenleyin ve bu mesajları yazarken alt tarafta seçeneklerdede sorusu var onuda işaretlerseni imzanız gider die biliyorum emin değilim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
https://hunterteam.yetkin-forum.com
[HT]Pesimist
Hunter Team
Hunter Team
[HT]Pesimist

MesajKonu: Geri: YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak?   YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak? Icon_minitime09.07.09 12:17

Denedim bu deneme mesajı imzam gözükçekmi bilmiyorum..
[HT]Pesimist
Hunter Team
Hunter Team
[HT]Pesimist

MesajKonu: Geri: YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak?   YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak? Icon_minitime09.07.09 12:17

İmzam gözükmedi yaptım ayarları

YARDIM:İmza ve resimleri urlden kurtarmak nasıl olucak?
1 sayfadaki 1 sayfası